Особливості дитячого світу в оповіданні Герберта Джорджа Уеллса «Чарівна крамниця».

 Тема. Особливості дитячого світу в оповіданні Герберта Джорджа Уеллса «Чарівна крамниця». Роль елементів фантастики. РМ. Робота над твором-мініатюрою

Погодьтеся: в душі кожної людині має жити казка, аби можна було поринути у добрий світ уяви, торкнутися справжнього дива, принести його в реальне життя, подарувати людям, зробити світ яскравішим, добрішим. Про такий чарівний світ ми говоритимемо сьогодні.

Згадайте прочитані в 6-му й 7-му класах твори, в яких багата уява героїв і фантастичні елементи оповіді привносять дива у реальний світ.

  • А. де Сент-Екзюпері «Маленький принц». Коли льотчик потрапляє в аварію, з’являється маленький принц, який підтримує дорослого у скрутну хвилину. Світлий розум дитини не затьмарений жодними умовностями («Дивні люди, ці дорослі!»).
  • Олександр Грін «Пурпурові вітрила». Почувши незвичайну історію про Ассоль, Ґрей зрозумів, що вона має одружитися саме так, як напророкував старий мандрівник, і він власноруч створив диво.
  • Фантастичні романи Жуля Верна допомогли людям наблизити мрії про польоти у Всесвіт («З гармати на Місяць»), про підводні човни («20 000 льє під водою»), тому такі твори називають науковою фантастикою.
  • Хто більше захоплюється фантастикою — дорослі чи діти?

Перевіримо домашнє завдання! Далі продовжимо!  (Оцінка за 17.04.20)

Робота в зошиті. 

Пригадаємо!

         

Домашнє завдання.  Написати твір-мініатюру  

Випереджальне: читати Рюноске Акутагава "Павутинка".

Зустрінемось 24.04.20 ;)

Категорія: Дистанційне навчання. 7 клас | Додав: nataliyvlas75 (20.04.2020)
Переглядів: 1174 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar